Burundi

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Burundi

Nemovitosti na prodej v Burundi
Burundi je malý africký stát, který hraničí s Rwandou na sever, Demokratickou republikou Kongo na západě a Tanzanií na jihu a východě. Nachází se v zeměpisné oblasti Velkých jezer a je vnitrozemským státem.
Nejlidnatějším městem je hlavní město Bujumbura, další městská centra jsou Muyinga, Ruyigi a nachází se na náhorní plošině.
Máte-li zájem o investice do nemovitostí k prodeji v Burundi, měli byste vědět, že politická a ekonomická situace není vůbec jednoduchá, protože po více než deset let nepokoje v zemi daly nemovitost na trh v obtížné situaci.
Mnoho střetů mezi obyvatelstvem a republikánskými silami odrazovalo zahraniční investory, kteří mají zájem investovat do nemovitostí na prodej v Burundi.
Většina trhu s nemovitostmi v Burundi je převážně rezidenční nemovitost vzhledem k ekonomické situaci většiny obyvatelstva.
Existuje několik velkých západních společností, které se zajímají o rozvoj a výstavbu nemovitostí na vysoké úrovni, aby přilákaly zahraniční investory ochotné koupit nemovitost k prodeji v Burundi, ale také usilují o rozvoj trhu nemovitostí se sousedními africkými zeměmi.
Hlavním městem je nejlepší město, kde hledat a nakupovat nemovitosti v Burundi. Je domovem staré univerzity, má mezinárodní letiště na severozápadě města a silniční spojení s Bukavu a Goma v Kongu a Kigali ve Rwandě.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 27299

Prodat Zemědělská půda, Burundi, Bujumbura, Bujumbura, Bujumbura

Reserved negotiation
Prodat
Zemědělská půda

150000 m²
zemědělská půda na prodej
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB